Skupinové online lekce
maturita z češtiny

(příprava na didaktický test pro rok 2024)

👉Kdy? října do prosince 2023 (začátek 5. října)

👉Každý čtvrtek od 17.30

👉Jak? Online přes ZOOM v malých skupinách

👉10 lekcí + test nanečisto + bonusy

👉Cena: 3500 Kč

👉Od října do prosince 2023 bude probíhat přípravný kurz k maturitě z češtiny se zaměřením na didaktický test.

👉Kurz vám pomůže připravit se na didaktický test tak, abyste maturitu pak udělali s lehkostí a bez stresu.

👉V kurzu se budou probírat všechny důležité části testu (viz níže obsah)

📚💥Co potřebujete vědět o lekcích?📚💥

🟣 10 týdnů

Tento online kurz trvá 2 měsíce a 2 týdny, každý týden ve čtvrtek bude jedna lekce, takže máte dostatek času na úkoly nebo opakování. První lekce bude 5. října od 17.30.

🟣 10 živých online lekcí

Lekce vedu přes ZOOM v malých skupinách. Jedna lekce trvá 45-60 minut.

🟣 Test nanečisto

Na konci kurzu si můžete vyzkoušet test nanečisto, abyste věděli, jak jste se zlepšili. Vyzkoušíte si test, který jsem sama připravila a který se velmi podobá normálnímu maturitnímu testu. Dostanete individuální zpětnou vazbu.

🟣 Záznam z každé lekce

Pokud se nějaký den nebudete moct zúčastnit, tak to nevadí, o lekci nepřijdete. Každou lekci budu totiž nahrávat a můžete se podívat zpětně na záznam. 

🟣 Úkoly

Ke každé lekci dostanete materiály a úkol. Do následující lekce vám taky pošlu zpětnou vazbu na váš vypracovaný úkol.

🟣 Google disk a společný chat

Každá skupina dostane sdílený Google disk, na kterém budou všechny materiály. Taky každá skupina bude mít svůj společný chat na Messengeru/WhatsAppu, kde se můžete kdykoli ptát a taky tam budete posílat vypracované úkoly.

📚💥Obsah lekcí📚💥

📚💥Bonusy, které dostanete📚💥

Literatura k maturitě

Pravopisné chyby - procvičování

5 klíčových témat pro didaktický test

📚💥Jaká je cena?📚💥

Cena kurzu zahrnuje 10 živých online lekcí, zpětnou vazbu na úkoly, některé moje placené materiály zdarma, možnost vyzkoušet si test nanečisto po skončení kurzu a bonusy. Kdybych všechny tyto položky spočítala, tak cena vyjde na 6690 Kč. Jeho hodnota je tedy mnohem vyšší. Pro termíny maturit v září dávám zvýhodněnou cenu.😊 

Celý kurz stojí 3500 Kč. 

To je 350 Kč za lekci, což je cena, která je velmi přijatelná.

Přihlásit na kurz se můžete tak, že kliknete na tlačítko níže a vyplníte krátký přihlašovací formulář. Po zaplacení vám přijde potvrzovací e-mail a všechny další informace. 👍

Kdo jsem?

Jmenuji se Anna Rubešová. Jsem jazyková lektorka češtiny na plný úvazek, která momentálně bydlí už více než 4 roky v Mexiku. 🌵🌴☀️ Mou specializací jsou studenti středních škol, a také učím cizince česky. Připravuji autentické materiály, pomůcky, učím strategie pro testy.

 

Pokud si ještě nejste jistý/á, můžete mi krátce zavolat (cca 10-15 minut) přes ZOOM, abychom se poznali, aby jste si vyzkoušeli, jak to funguje. Tento hovor je zcela zdarma a je nezávazný. Můžete se mě zeptat na jakékoli otázky ohledně kurzu.  🤩

Pokud máte zájem o tento nezávazný hovor, napište mi zprávu na můj e-mail anna@annalanguageteacher.cz nebo na můj WhatsApp +420 773551248.