Skupinové online lekce
maturita z češtiny

(příprava na opravný didaktický test v září 2023)

👉Kdy? Od června do sprna 2023 (začátek 8. června)

👉Každý čtvrtek od 17.30

👉Jak? Online přes ZOOM v malých skupinách

👉10 lekcí + test nanečisto + bonusy

👉Cena: 3500 Kč

👉Od června do srpna 2023 bude probíhat přípravný kurz k maturitě z češtiny se zaměřením na didaktický test.

👉Kurz Ti pomůže připravit se na didaktický test tak, abys maturitu pak udělal/a s lehkostí a bez stresu.

👉V kurzu se budou probírat všechny důležité části testu (viz níže obsah)

📚💥Co potřebuješ vědět o lekcích?📚💥

🟣 10 týdnů

Tento online kurz trvá 2 měsíce a 2 týdny, každý týden ve čtvrtek bude jedna lekce, takže máš dostatek času na úkoly nebo opakování. První lekce bude 8. června od 17.30.

🟣 10 živých online lekcí

Lekce vedu přes ZOOM v malých skupinách. Jedna lekce trvá 45-60 minut.

🟣 Test nanečisto

Na konci kurzu si můžeš vyzkoušet test nanečisto, abys věděl/a, jak jsi se zlepšil/a. Vyzkoušíš si test, který jsem sama připravila a který se velmi podobá normálnímu maturitnímu testu. Dostaneš individuální zpětnou vazbu.

🟣 Záznam z každé lekce

Pokud se nějaký den nebudeš moct zúčastnit, tak to nevadí, o lekci nepřijdeš. Každou lekci budu totiž nahrávat a můžeš se podívat zpětně na záznam. 

🟣 Úkoly

Ke každé lekci dostaneš materiály a úkol. Do následující lekce Ti taky pošlu zpětnou vazbu na tvůj vypracovaný úkol.

🟣 Google disk a společný chat

Každá skupina dostane sdílený Google disk, na kterém budou všechny materiály. Taky každá skupina bude mít svůj společný chat na Messengeru/WhatsAppu, kde se můžeš kdykoli ptát a taky tam budeš posílat vypracované úkoly.

📚💥Obsah lekcí📚💥

📚💥Bonusy, které dostaneš📚💥

Literatura k maturitě

Pravopisné chyby - procvičování

5 klíčových témat pro didaktický test

📚💥Jaká je cena?📚💥

Cena kurzu zahrnuje 10 živých online lekcí, zpětnou vazbu na úkoly, některé moje placené materiály zdarma, možnost vyzkoušet si test nanečisto po skončení kurzu a bonusy. Kdybych všechny tyto položky spočítala, tak cena vyjde na 6690 Kč. Jeho hodnota je tedy mnohem vyšší. Pro termíny maturit v září dávám zvýhodněnou cenu.😊 

Celý kurz stojí 3500 Kč. 

To je 350 Kč za lekci, což je cena, která je velmi přijatelná.

Přihlásit na kurz se můžeš tak, že klikneš na tlačítko níže a vyplníš krátký přihlašovací formulář. Po zaplacení Ti přijde potvrzovací e-mail a všechny další informace. 👍

Kdo jsem?

Jmenuji se Anna Rubešová. Jsem jazyková lektorka češtiny na plný úvazek, která momentálně bydlí už více než 4 roky v Mexiku. 🌵🌴☀️ Mou specializací jsou studenti středních škol, a také učím cizince česky. Připravuji autentické materiály, pomůcky, učím strategie pro testy.

 

Pokud si ještě nejsi jistý/á, můžeš mi krátce zavolat (cca 10-15 minut) přes ZOOM, abychom se poznali, aby sis vyzkoušel/a, jak to funguje. Tento hovor je zcela zdarma a je nezávazný. Můžeš se mě zeptat na jakékoli otázky ohledně kurzu. Napiš mi zprávu do formuláře níže a domluvíme si hovor. 🤩

Pokud máš zájem o tento nezávazný hovor, napiš mi zprávu na můj e-mail anna@annalanguageteacher.cz nebo na můj WhatsApp +420 773551248.