Reference od mých studentů

Potřebovala jsem se učit česky, protože bydlím a chodím do školy v ČR. V lekcích jsem se naučila hodně nových slov, zlepšila si komunikaci, učila jsem taky, jak napsat referát a taky gramatiku. Anna je skvělá lektorka, její připravenost je pečlivá, její komunikace v lekcích super. V lekcích jsem se cítila dobře, spokojeně a šťastně.
Hoang Linh Nguyen
Potřeboval jsem se naučit orientaci a pochopení testu. Materály v lekcích byly podrobné a dobré pro pochopení. Lektorka je empatická a profesionální. Učitelé za 2 roky na střední škole mi nedokázali dát tolik, co příprava na kurzu. Doporučuji.
R. H.
Chtěla bych Vám moc pochválit kurz, který jsem u Vás absolvovala 24.8. na porozumění textu. Musim říct, že mi to výrazně pomohlo u dnešního DT z ČJ a v podstatě diky tomu jsem dle výsledků na Nový Ámos prošla 🙏🙂.Děkuji moc ❤️
Iveta S.
Děkuju Vám za to, že jste mě tak dobře připravila na přijímačky z češtiny. Vzali mě na obě školy. Moc si toho vážím, kolik jste dala do doučování času a snahy, jste snad nejlepší lektorka, kterou jsem měla. Myslím, že bych to bez Vás nezvládla. Děkuju moc.
Tereza Vitíková
Máte velkou škálu cvičení, které se neopakují a která jsou typická pro didaktické testy. Myslím si, že je to paráda a bude to Vaše studenty bavit. Jsem ráda, že jsem Vás našla a měla jsem možnost se s vámi připravit na maturitu, která není lehká a pokud tomu student nerozumí, tak není schopen udělat maturitu. Děkuju moc, bylo to s Vámi super. Byla jste super učitelka, na kterou jsem se těšila.
Bára Štěpánová
Lektorka byla vstřícná a ochotná pomoci i v mé nelehké situaci, kterou mám doma. Jako maturantka musím, říci, že jsem byla skeptická vůči online doučování, ale Anna Rubešová mi dokázala, že je to skvělá volba a jde se učit i jinými metodami. Hodiny s lektorkou mne bavily a těšila jsem se, co nového budeme dělat a když jsem si nevěděla rady, nemusela jsem se bát, protože lektorka Anna mne navedla vždy správným směrem.
Klára Koubková
Přístup skvělý, je vidět že lektorku baví někoho doučovat. Mám pocit, že jsem se toho naučila hodně.
Karolína Šafářová
Opravdu velmi velká spokojenost s lekcemi, které mi pomohly pro přípravu na maturitní zkoušku z češtiny. Mnohokrát děkuji.
Patrik Schneider
Hodiny byly dobře udělané, vždy jsme probraly, co bylo potřeba. Lektorka mi vždy vše vysvětlila, pokud jsem něco nechápala.
Michaela Škarková
Rozhodla jsem se učit, abych se doučila, co jsem předtím neuměla a úspěšně zvládla maturitu. V lekcích jsem se naučila novou gramatiku, kterou jsem dřív neuměla a konečně jsem se ji naučila používat. Slovíčka, která mně nešla, tak mi byly dokonale vysvětlené. Všechno bylo srozumitelný, hodiny byly vždycky perfektní. Zjistila jsem, kde mám mezery a to jsem se doučila, zlepšila jsem se v didaktických testech, které mi předtím vůbec nešly. Materiály byly vždycky suprově připravené a všechno mi bylo vysvětleno na příkladech. Je to nejlepší lektorka, kterou jsem kdy mohla mít. Nikdy jsem se nesetkala s tak skvělým přístupem, jako tady. Je vidět, že svoji práci dělá, jak nejlíp umí a hlavně ji ta práce baví. Dokáže všechno naučit a vysvětlit, nikdy jsem neměla problém od ní něco pochopit. Všechny hodiny byly super. Ano doporučuju ji všem, kdo potřebuje přípravu k maturitě a nerozumí učivu od učitele. Bylo to nejlepší doučování, kde jsem se konečně něco naučila.
Eva Macháňová
Potřebovala jsem doučování kvůli maturitní zkoušce. Na začátku mi to moc nešlo, ale během lekcí jsem se naučila vše, co potřebuji k maturitní zkoušce, protože na SŠ se učí hlavně literatura a já mluvnici hodně zapomněla od základní školy. Materiály byly stručné, snadné na pochopení, za mě úplně ideální. Paní Anna je úžasná učitelka, je milá a vše zvládne výborně vysvětlit. Na každou lekci jsem se moc těšila. Určitě ji doporučuji, myslím, že dokáže pomoci všem, co se připravují na přijímací zkoušky nebo na maturitu. Za vše Vám ještě jednou moc děkuji.
Natálie Kantoříková
Kvůli maturitní zkoušce jsem se rozhodl pro online doučování. Moje čeština nebyla na začátku příliš dobrá, ale v lekcích jsem se naučil vše důležité na didaktický test i na ústní zkoušku. Tyto lekce bych určitě doporučil, připravenost lektorky na lekce i komunikace byly výborné. Jedna lekce s paní lektorkou mi dala víc než 5 hodin českého jazyka ve škole.
Jiří Dostál
Díky doučování jsem se hodně zlepšila v okruzích, které zahrnuje didaktický test. Na začátku doučování jsem na tom byla opravdu s češtinou špatně, ale po ukončení doučování opravdu vidím velké zlepšení. Už během doučování jsem známým doporučovala toto on-line doučování. Velmi oceňuji krásně zpracované materiály, plno úkolů bylo právě z didaktických testů, což bylo super. A ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za toto doučování, na které jsem se opravdu těšila.
Markéta Hendrichová
Rozhodla jsem se učit češtinu, protože teď bydlím v České republice a budu tady studovat. Než jsem začala lekce, tak moje čeština nebyla moc dobrá, ale od zahájení lekci jsem se hodně zlepšila. Nejvíc jsem se naučila nová česká slova a gramatiku, které mi pomohly zlepšit si komunikaci. Materiály v lekcích hodnotím dobře, hlavně úkoly na procvičování, protože tohle mi moc pomáhá. Jsem se svou lektorkou Annou velmi spokojená, komunikace v lekcích je velmi příjemná. Určitě Annu doporučuji, protože s vámi studuji velmi efektivně, moje čeština se každým dnem zlepšuje.
Hoang Mai Nguyen, Vietnam
Rozhodl jsem se učit češtinu, protože mám rád Česko, Prahu a naše dcera bydlí v Praze. Na začátku jsem česky nemluvil vůbec. Před začátkem vyučování jsem znal jen pár slov česky. Teď mohu trochu mluvit a znám základní pravidla češtiny. Materiály pro lekce jsou vždy kvalitní a velmi informativní. Velmi rád se učím jazyk pod vedením Anny. Je velmi profesionální lektorkou a výbornou znalkyní českého jazyka. Lekce doporučuji, protože učit se česky s Annou je velmi zajímavé.
Evgeny Repin, Rusko
Velice Vám děkuji za vše, moc jste mi pomohla. Děkuji! Kdybych měla s něčím problém, ráda se obrátím na Vás.
Hana Kohlerová
Anna mě učila češtinu na přijímací zkoušky na střední školu. Všechno se mi moc líbilo, naučila jsem se českou gramatiku a hodně nových slov. Určitě doporučuji lektorku Annu, protože se mi líbilo, jak vysvětluje všechna pravidla a úkoly.
Nelia Petriv, Ukrajina
Dělal jsem maturitu z českého jazyka v Irsku. Byl jsem rodilý mluvčí, který neuměl psát pořádně česky. Naučil jsem se mnoho věcí v lekcích, moje gramatika nebyla dobrá a neměl jsem velkou slovní zásobu. Po dokončení lekcí se moje gramatika a slovní zásoba zlepšila.
Filip Tereščák

Chcete se připravit na maturitu se mnou?

Napište mi, co potřebujete a můžeme se domluvit na nezávazném hovoru, kde probereme detaily.

Přejít nahoru