ONLINE LEKCE

Přehrát video

Online lekce na míru - vše co potřebujete vědět

Lekce probíhají přes Skype nebo Zoom. Je jen na vás, která možnost vám vyhovuje více.

Jedna lekce trvá 60 minut. V případě zájmu je možné mít také 45 nebo 30 minut.

Ke každé lekci dostanete ode mě materiály v Pdf formátu. Jsou vhodné pro tisk i pro čtení na počítači/tabletu.

Lekce jsou přizpůsobené individuálním potřebám.

Dostanete většinu mých placených materiálů zdarma.

Lekce preferuji pravidelné, tedy ve stejný den a čas. Změny a přesuny nejsou problémem, jen je potřeba dát vědět včas dopředu, minimálně 24 hodin předem.

V případě zájmu můžete využít úvodní konzultace zdarma. Jedná se o hovor na cca 10-15 minut.

Ceny lekcí se liší podle několika faktorů. Podívejte se dále na podrobnosti.

Co potřebujete pro efektivní online lekce?

Účet na Skype nebo Zoom.

Počítač nebo tablet. Nedoporučuji online lekce přes telefon. 

Kvalitní internetové připojení. Pokud vám fungují videohovory přes Skype, Messenger nebo WhatsApp, neměli byste mít žádné problémy.  Ověřte svou rychlost připojení zde.

Webovou kameru.

Sluchátka a mikrofon (sluchátka s mikrofonem)

DOPORUČUJI:

Sešit na poznámky.

Klidné prostředí, kde vás nikdo a nic nebude rušit.

Ceník

Individuální lekce

V ceně je zahrnuta příprava na lekci, příprava materiálů, čas lekce, oprava domácích úkolů a moje podpora i ve dnech, kdy lekce nemáme.

Lekce na 30 minut

1 lekce = 400 Kč

5 lekcí = 2000 Kč

10 lekcí = 4000 Kč

Lekce na 45 minut

1 lekce = 600 Kč

5 lekcí = 3000 Kč

10 lekcí = 6000 Kč

Lekce na 60 minut

1 lekce = 700 Kč

5 lekcí = 3500 Kč 

10 lekcí = 7000 Kč 

Skupinové lekce

Skupinové lekce nabízím, pokud se sejde dohromady více studentů, kteří se chtějí učit to stejné (například příprava na didaktický test). Pokud máte kamaráda/spolužáka, který se s vámi chce učit, můžete se spojit a mít lekce společně. Cena je uvedená za 1 osobu/studenta. Ve skupině jsou maximálně 4 studenti. 

Lekce na 45 minut

1 lekce = 350 Kč

5 – 10 lekcí = 1750 Kč

10 lekcí = 3500 Kč 

Lekce na 60 minut

1 lekce = 400 Kč

5 lekcí = 2000 Kč

10 lekcí = 4000 Kč 

Potřebujete pomoct jen s něčím konkrétním a myslíte si, že lekce nejsou pro vás to pravé? Můžete využít konzultace, což je taková jednorázová online schůzka, kde vám pomůžu s nějakou konkrétní částí. Konzultace se od lekce liší tím, že její součástí je i úvodní dotazník a zpětná vazba s doporučením a tipy, jak postupovat dále.

Chcete se připravit na zkoušku se mnou?

Napište mi, co potřebujete a můžeme se domluvit na nezávazném hovoru, kde probereme detaily.

E-mail: anna@annalanguageteacher.cz
Můžete taky psát na WhatsApp: +420 773551248

(Nejprve pište, prosím. Když učím, tak neberu telefony.)

Zpětné vazby mých studentů

Kvůli maturitní zkoušce jsem se rozhodl pro online doučování. Moje čeština nebyla na začátku příliš dobrá, ale v lekcích jsem se naučil vše důležité na didaktický test i na ústní zkoušku. Tyto lekce bych určitě doporučil, připravenost lektorky na lekce i komunikace byly výborné. Jedna lekce s paní lektorkou mi dala víc než 5 hodin českého jazyka ve škole.
Jiří Dostál
český jazyk, didaktický test
Potřeboval jsem doučování, protože jsem dělal maturitu z českého jazyka v Irsku. Jsem rodilý mluvčí, který neuměl psát pořádně česky . Naučil jsem se mnoho věcí, moje gramatika nebyla dobrá a neměl jsem velkou slovní zásobu. Po dokončení lekcí se moje gramatika a slovní zásoba zlepšila. Určitě lekce doporučuji, protožče jsem se naučil mnoho věcí a bez této přípravy bych maturitu v Irsku nezvládl.
Filip Teresčák
český jazyk, písemná práce
Je to nejlepší lektorka, kterou jsem kdy mohla mít. Nikdy jsem se nesetkala s tak skvělým přístupem, jako tady. Je vidět, že svoji práci dělá, jak nejlíp umí a hlavně ji ta práce baví. Dokáže všechno naučit a vysvětlit, nikdy jsem neměla problém od ní něco pochopit. Všechny hodiny byly super. Ano doporučuju ji všem, kdo potřebuje přípravu k maturitě a nerozumí učivu od učitele.
Eva Macháňová
český a anglický jazyk k maturitě
Opravdu velmi velká spokojenost. Mnohokrát děkuji, snad se to už teď podaří a určitě Vám dám vědět.
Patrik Schneider
český jazyk, didaktický test
Hodiny byly dobře udělané, vždy jsme probraly, co bylo potřeba. Lektorka mi vždy vše vysvětlila, pokud jsem něco nechápala.
Michaela Škarková
český jazyk, ústní zkouška
Přistup skvělý, je vidět že lektorku baví někoho doučovat. Mám pocit, že jsem se toho naučila hodně.
Karolína Šafářová
český a anglický jazyk k maturitě
Děkuju Vám za to, že jste mě tak dobře připravila na přijímačky z češtiny. Vzali mě na obě školy. Moc si toho vážím, kolik jste dala do doučování času a snahy, jste snad nejlepší doučovatelka, kterou jsem měla. Myslím, že bych to bez Vás nezvládla. Děkuju moc.
Tereza Vitíková
český jazyk, přijímací zkoušky na SŠ
Máte velkou škálu cvičení, které se neopakují a která jsou typická pro didaktické testy. Myslím si, že je to paráda a bude to Vaše studenty bavit. Jsem ráda, že jsem Vás našla a měla jsem možnost se s vámi připravit na maturitu, která není lehká a pokud tomu student nerozumí, tak není schopen udělat maturitu. Děkuju moc, bylo to s Vámi super. Byla jste super učitelka, na kterou jsem se těšila.
Bára Štěpánová
český jazyk, didaktický test
Lektorka byla vstřícná a ochotná pomoci i v mé nelehké situaci, kterou mám doma. Jako maturantka musím, říci, že jsem byla skeptická vůči online doučování, ale Anna Rubešová mi dokázala, že je to skvělá volba a jde se učit i jinými metodami. Hodiny s lektorkou mne bavily a těšila jsem se, co nového budeme dělat a když jsem si nevěděla rady, nemusela jsem se bát, protože lektorka Anna mne navedla vždy správným směrem
Klára Koubková
český a anglický jazyk k maturitě
Potřebovala jsem doučování kvůli maturitní zkoušce. Na začátku mi to moc nešlo, ale během lekcí jsem se naučila vše, co potřebuji k maturitní zkoušce, protože na SŠ se učí hlavně literatura a já mluvnici hodně zapomněla od základní školy. Materiály byly stručné, snadné na pochopení, za mě úplně ideální. Paní Anna je úžasná učitelka, je milá a vše zvládne výborně vysvětlit. Na každou lekci jsem se moc těšila. Určitě ji doporučuji, myslím, že dokáže pomoci všem, co se připravují na přijímací zkoušky nebo na maturitu. Za vše Vám ještě jednou moc děkuji.
Natálie Kantoříková
český jazyk, maturita
Velice Vám děkuji za vše, moc jste mi pomohla. Děkuji! Kdybych měla s něčím problém, ráda se obrátím na Vás.
Hana Kohlerová
český jazyk, písemná práce
Díky doučování jsem se hodně zlepšila v okruzích, které zahrnuje didaktický test. Na začátku doučování jsem na tom byla opravdu s češtinou špatně, ale po ukončení doučování opravdu vidím velké zlepšení. Už během doučování jsem známým doporučovala toto on-line doučování. Velmi oceňuji krásně zpracované materiály, plno úkolů bylo právě z didaktických testů, což bylo super. A ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za toto doučování, na které jsem se opravdu těšila.
Markéta Hendrichová
český jazyk, příprava na maturitu

Nejčastější otázky

Nevím, kolik lekcí potřebuju. Co mám dělat?

Není nutné si hned na začátku stanovit cíl. Stačí, když budete vědět, jak často chcete mít lekce (např. 1x, 2x týdně). Postupem času můžeme počet i četnost upravit podle potřeby.

Jakým způsobem se platí lekce?

Lekce se platí vždy převodem na účet. Po první lekci ode mě dostanete všechny potřebné informace pro platbu. 

Nemůžu mít lekci a dozvěděl/a jsem se to pár hodin před začátkem lekce. Propadne mi tato lekce?

Někdy přijdou nečekané události kvůli kterým nemůže lekce proběhnout. Vše záleží na férové domluvě. Když mi dáte vědět minimálně 24 hodin předem, lekce nepropadne. Poté se můžeme domluvit na náhradním termínu. 

Musím zaplatit všechny lekce najednou?

Dávám svým studentům vždy na výběr, kolik lekcí chtějí zaplatit najednou. Čím větší balíček, tím větší sleva.

Jakým způsobem probíhá komunikace s lektorkou?

Můžeme komunikovat přes WhatsApp, Messenger, e-mail, Skype nebo Zoom. Často se studenty využívám dva typy komunikace. V naléhavých případech taky můžete volat na mobil. 

Mám čas pouze o víkendu. Je možné mít lekce i v tyto dny?

O víkendu učím je výjimečně. Je možné se občas domluvit na víkend, ale preferuji pracovní dny. 

© 2023 Anna Language Teacher

Přejít nahoru