Co nabízím?

1. E-book: Kompletní příprava na didaktický test z češtiny

E-book je velmi praktický, každá kapitola obsahuje teorii a mnoho příkladů na procvičování. 

E-book je rozdělen do 12 kapitol podle typů úloh.

Ke všem cvičením dostanete samozřejmě i výsledky s řešením.

Co řekli o e-booku

E-book je velmi srozumitelný. Pomohl mi, abych věděla, na co přesně se mám v didaktickém testu zaměřit, např. které chyby v textu hledat. Je zde přehled a vysvětlení veškerých cvičení, která budou v didaktickém testu. Moc mi to pomohlo.

E-book je tak akorát dlouhý (ani delší by mi nevadil), vše je napsané srozumitelně. Díky e-booku se zlepšuji se v gramatických jevech ( měkké i, tvrdé y apod.) Také jsem si díky němu lépe srovnala spoustu věcí, které nechápu jako jsou např. druhy vedlejších vět. Je paráda mít všechny tyto věci pohromadě. Přijde mi to srozumitelnější než výklad ve škole.

2. 10denní pravopisná výzva

Zajímá vás, jak se správně píše česky? Připravujete se na přijímací zkoušky nebo maturitu? Chcete si zopakovat a procvičit pravidla českého pravopisu? Tak to jste tady správně.

Tento mini online kurz (výzva) z vás udělá profesionály, na konci budete mistři v ovládání českých pravopisných pravidel.

Přidej se do skupiny na Facebooku:

3. Kurz na 20 dnů: lekce pro samouky

20 dnů přípravy na didaktický test z češtiny

Celkem 10 lekcí + e-book zdarma

Pokud máte nepravidelný rozvrh a nemáte čas na Skype lekce, ale i přesto se chcete učit a máte čas 2 hodiny týdně. Tak toto je přesně pro vás!

 

Facebook

4. Online lekce

Potřebujete někoho, kdo vás povede krok za krokem? Někoho, kdo vám vše vysvětlí, projde s vámi cvičení a naučí strategie? 

Nabízím vám individuální online lekce přes Skype nebo Zoom. Lekce jsou velmi individuální, vše totiž přizpůsobuji potřebám studentů. 

Didaktický test z češtiny

Návod, podle kterého udělá didaktický test z češtiny každý, a to napoprvé