Lektoři maturitních předmětů

Hledáte kvalitní přípravu k maturitě na jiné předměty? S těmito lektory spolupracuji a můžu je všemi deseti doporučit. 😊 Každý lektor z týmu je jedinečný a pracuje svým vlastním kreativním způsobem.
Na této stránce již brzy najdete seznam lektorů na další maturitní předměty.

Tereza Šaurová

online lektorka angličtiny na Bali

Jsem soukromou lektorkou angličtiny specializující se na děti, začátečníky a maturanty. V rámci zůstávání v živém kontaktu s jazykem pobývám v zahraničí – momentálně na ostrově Bali v Indonésii, kde přicházím do kontaktu se světovými anglickými přízvuky a dialekty. Na angličtině miluji, že má jednoduché základy, které nám umožní povídat si s lidmi na druhé straně planety (celkově tak propojuje lidstvo a kultury) zároveň se však nikdy nenaučíme vše – její slovní zásoba je tak obrovská, že vždy objevíme něco nového.

Mé hodiny jsou individuální a ušity na míru vašim potřebám a požadavkům – před první hodinou můžete vyplnit krátký test, který mi ukáže v čem již excelujete a co naopak můžeme společně vypilovat. Díky tomuto testu mohu vytvořit intenzivní program, při kterém nebudeme marnit časem. Program se však neustále mění podle toho co ve vás objevíme – učit se jazyk je taková kreativní dílnička.

Sára Walach

soukromá lektorka matematiky

Ahoj, jsem Sára a jsem studentkou pedagogické fakulty Masarykovy Univerzity. Již třetím rokem se věnuji doučování, jelikož je mým snem stát se v budoucnu učitelkou na plný úvazek. Studenty učím chemii, fyziku, biologii a především matematiku. Přírodovědné předměty byly vždycky mou vášní a mám radost, když mohu druhému člověku předat alespoň kousíček vzdělání z této oblasti. Pokud se nacházíš mezi těmi, kteří nerozumí slovním úlohám a ztrácí se v rovnicích či jiných zapeklitých příkladech, neboj se mi ozvat. Společně přijdeme všemu na kloub. 

Přejít nahoru