E-book: 25 strategií pro úspěšný didaktický test z češtiny

Strávíte nad úlohami hodně času, protože nevíte, co a jak máte hledat?

Nerozumíte zadání některých otázek, protože to je napsané příliš komplikovaně?

Nedokážete udělat didaktický test vždy aspoň minimální počet bodů?

Pak jste tu zcela správně. Potřebujete se totiž naučit strategie.

Co najdete v e-booku

25 strategií

43 cvičení

teorie a příklady

3 bonusy

Obsah a ukázka e-booku

Chcete vědět podrobněji, co vás v e-booku čeká? 

Stáhněte si obsah a ukázku z jedné kapitoly (jedné strategie) zdarma.

O autorce

Jmenuji se Anna Rubešová, jsem soukromá lektorka češtiny.  Zaměřuji se na studenty středních škol, které připravuji na maturitu. A také učím cizince česky. Připravuji autentické materiály, pomůcky, učím strategie pro testy.

Mým cílem je to, abyste s mojí pomocí naučili, jak se správně učit a příště to zvládli už sami.

Velmi často dostávám od studentů dotazy na to, jak vyřešit tu nebo jinou úlohu. Častým problém je to, že studenti neví, jak mají u té úlohy postupovat. Nejde totiž jen o porozumění slovům (např. všichni víme, co to je podstatné jméno), ale taky o znalosti správného postupu při řešení úlohy.

Vytvořila jsem dohromady 25 nejvíce důležitých strategií, které určitě využijete při řešení didaktického testu. Jsou to postupy (strategie) na ty úlohy, které se v testech nejvíce opakují. Když je budete umět aplikovat, tak se vám výrazně zlepší čas (úlohy uděláte rychleji), a taky si budete mnohem více jistí, že odpověď, kterou dáváte, je ta správná.

Didaktický test je z 90 % založený na použití správné strategie. Ty se ale ve škole neučí, protože na to není čas.

JÁ VÁS TY STRATEGIE NAUČÍM.
Didaktický test zvládne každý.
ANO, OPRAVU I VY.

Po přečtení e-booku poznáte velké rozdíly při řešení didaktického testu. Samořejmě, že je potřeba naučit se i správnou teorii (na to se můžete podívat do e-booku Kompletní příprava na didatický test z češtiny), ale pokud se naučíte strategie, tak uvidíte posun velmi rychle. 

Strategie jsou nejrychlejší cestou ke zlepšení skóre v testu

V e-booku najdete vysvětlení, jak každá strategie funguje, u jakého cvičení ji můžeme použít. Dále se podíváte na ukázkový příklad a poté si vyzkoušíte další podobný příklad, kde můžete danou strategii použít. Navíc dostanete ještě extra tipy k některým strategiím, které vám doslova ulehčí život před maturitou. 

Cena tohoto e-booku je

625 Kč

Pokud budete dělat jednu novou strategii denně, tak vás e-book vyjde na  25 Kč denně. Jsem si jistá, že to je velmi přijatelná cena.

K e-booku máte zdarma ještě online kurz, takže pokud se raději díváte na videa, tak se vám tento online kurz bude velmi hodit. Online kurz ale není tak detailní jako e-book, nejsou tam ukázkové příklady ani cvičení na procvičování. Toto najdete pouze v e-booku.  

Mým cílem je to, aby k těmto strategiím měli přístup všichni studenti, protože nikdo se nechce zbytečně stresovat kvůli maturity.  Proto je online kurz zdarma. A pro ty, kteří raději čtou nebo kteří chtějí vědět vše do detailů, je tady právě tento e-book. E-book je zpoplatněný, protože jsem na něm pracovala několik měsíců a své práce si vážím. Ručím za to, že v e-booku najdete mnoho kvalitního obsahu.

Říkáte si, zda se vám tato investice do e-booku vyplatí? 

Pokud jste se někdy připravovali na důležitou zkoušku, tak možná víte, že často ztrácíte čas hledáním správných informací, postupů a také procvičování. Přemýšlejte nad e-bookem trochu jinak. Kolik času byste jinak ztratili? Ne nadarmo se říká, že čas jsou peníze. A kolik času strávíte  „začínáním se učit“. Možná je oproti tomu 625 Kč jen pár drobných korun.  

Víte co? Udělám to rozhodování jednodušší. S e-bookem dostanete ještě 3 bonusy zcela zdarma.

Seznam termínů a cizích pojmů pro didaktický test

V didaktickém testu jsou často formální nebo cizí slova, kterým ne vždy všichni rozumí. Toto je přehled a vysvětlení důležitých termínů z minulých testů.

Online kurz Český pravopis detailně a přehledně

Online kurz, ve kterém si zopakujete všechno o českém pravopisu. Kurz je tvořen formou videí, pdf materiálů a procvičování. 

Bonusové video Jak se učit na didaktický test

V tomto 20minutovém videu vám vysvětlím krok za krokem, jak se učit na didaktický test pomocí testů z předchozích let. Můžete tuto metodu použít i pro didaktické testy z jiných jazyků.

E-book i bonusy chci!

Chci investovat do svého vzdělání.

625 Kč

Nejčastější otázky

Na co se možná chcete zeptat...

Co jiného byste si za 625 Kč mohli koupit? Za tuto cenu získáte v průměru 2 individuální lekce doučování, které rozhodně nestačí na probrání všeho.

Nechci vám brát iluze, ale když jsem se já učila na maturitu, tak jsem rozhodně nedohledala všechny informace, které jsem potřebovala. I jako lektorce mi zabralo několik let tápání, na jakém principu vlastně ty testy fungují.. V e-booku máte všechny informace v ucelené podobě na jednom místě a můžete se k nim kdykoliv vracet. 

E-book je utvořený do takové podoby, abyste si ho mohli případně vytisknout. Dobře se čte ovšem i na počítači/tabletu, protože písmo je dostatečně velké a díky obsahu se nikdy neztratíte. 

Ano, můžete se zeptat na všechny tyto informace svého vyučujícího. Bude mít ovšem tolik času vám vysvětlit detaily a poskytnout dostatek příkladů? Strategie je něco, na co učitelé ve školách často zapomínají, přitom je to velmi důležitá součást testu.

Napadla vás ještě nějaká otázka? Napište mi na anna@annalanguageteacher.cz