10denní pravopisná výzva

Český pravopis je složitá věc. Pravidla českého pravopisu dají zabrat nejen cizincům, kteří se učí česky, ale i mnoha rodilým mluvčím. Někdy to vypadá, že je nemožné zapamatovat si všechno, ale dobrá zpráva je, že ano. Jde to.

Spousta lidí ovládlo pravopis na výbornou a vy to můžete dokázat taky. 

Přehrát video

Zapojte se do 10denní výzvy,
ve které se naučíte perfektně ovládat český pravopis.

Během 10 dní si intenzivně procvičíte všechny pravopisné jevy češtiny. Na každý den je přichystané jedno pravopisné téma, výuková videa plná praktických tipů a procvičování, na které dostanete každý den zpětnou vazbu.

Po celou dobu výzvy vás budu doprovázet já, autorka výzvy, budu odpovídat na vaše otázky a dávat pravidelnou zpětnou vazbu. To vše, abyste se na konci výzvy cítili jako profesionálové v ovládaní českého pravopisu.

 

 

Pro koho je dobrá tato výzva?

Připravujete na na nějakou zkoušku z českého jazyka (přijímací zkoušky na SŠ, maturita atd.) a potřebujete se naučit správně všechna pravidla a hlavně také chytáky, které se v testech objevují.

O českém pravopisu toho moc nevíte, ale rádi byste do toho pronikli. Nechcete složité vysvětlování v podobě termínů, ale jasný a stručný výklad doplněný o mnoho příkladů.

Jste cizinec/cizinka, česky už dobře rozumíte, ale česká pravidla pravopisu nemáte ještě dostatečně zautomatizovaná. Hledáte vysvětlení pravidel a současně pochopení významu slov.

Český pravopis vás baví, chtěli byste si připomenout a zopakovat pravidla a současně si vše procvičit, abyste si upevnili vaše věedomosti.

Anna Rubešová, autorka výzvy

Co vše je součástí výzvy?

Online videa

Každý den se vám zpřístupní jedno pravopisné téma, které bude vysvětleno pomocí několika krátkých videí.

Aktivity

Každý den dostanete procvičování na dané téma, které řeší video. Dostanete 2-3 cvičení denně. Pokud chcete dostat zpětnou vazbu, tak je potřeba vypracovaná cvičení vždy posílat zpět.

Zpětná vazba

Zpětná vazba na vaše cvičení a jakékoli další otázky během celých 10 dnů výzvy.

Harmonogram 10denní pravopisné výzvy

Časté otázky

Je naprosto samozřejmé, že každý z nás má jiný denní režim a já nechci, aby časové možnosti byly překážkou pro tuto výzvu. Proto zde není dán žádný konkrétní čas, kdy se musíte výzvě věnovat. Vy sami si určíte, kdy se chcete připojit, videa i cvičení můžete dělat kdykoliv přes den. Budete potřebovat asi 30 minut denně.

Stačí, když kliknete na tlačítko níže a systém vás provede registrací. Abyste se mohli plně zúčastnit výzvy, je potřeba poskytnout mi Váš e-mail, protože součástí výzvy Google disk, kde najdete všechna cvičení.

Tato investice se vám v budoucnosti 100% vrátí, protože věřím, že vaše znalosti pravopisu se po 10 dnech mnohonásobně zlepší.

Zaplatit si lekce se soukromým lektorem je finančně mnohem náročnější. Hledání pravopisných pravidel na internetu vám zabere čas, a navíc je internet prostředí, kde si nemůžete být 100% jistí, jestli jsou informace správné. 

V kurzu máte vše na místě a já sama ručím na pravdivost informací.

Běžná cena této výzvy je 1500 Kč, tedy 150 Kč na den.

Dávám ovšem slevy, takže se podívejte níže, za kolik si kurz momentálně koupíte.

Jste připravení vstoupit do výzvy?

1500 Kč

Máte nějaké další otázky?

Napište mi na anna@annalanguageteacher.cz