Příprava na maturitu s adventním kalendářem bude tak příjemná, že si to učení budete opravdu užívat.

Získejte i vy 24 hodnotných materiálů pro efektivní přípravu na maturitu z češtiny.


předprodej do 15. listopadu
600 Kč

Co to vlastně je?

Co je adventní kalendář asi všichni víme. Maturitní adventní kalendář je tedy 24 dárků, které vám pomůžou s efektivní přípravou na maturitu z češtiny. Jedná se o studijní materiály utvořené přesně na míru potřebám maturitní zkoušky. Čeká jich na vás celkem 24, a tak jako u klasického adventního kalendáře i tyto se budou odkrývat postupně den po dni.

Jmenuji se Anna Rubešová a jsem soukromá lektorka češtiny na plný úvazek. Mou specializací jsou studenti středních škol, a také učím cizince česky.

Pomůžu vám připravit se k maturitě z češtiny tak, abyste ji zvládli s lehkostí a bez stresu.

Co přesně získáte?

Klinutím na tlačítko níže nebo na obrázek vedle se můžete podívat na seznam všech  24 dárků, které na vás čekají. 

Materiály zahrnují všechny tři části zkoušky: didaktický test, ústní zkoušku, písemnou práci. Některé materiály se navíc hodí k více částem.

Jak a v jakém formátu materiály dostanu?

Každý den se vám otevře jedno okénko. Dám vám vědět pokaždé e-mailem, kde najdete odkaz, kde si materiály můžete stáhnout. Nebo se podíváte na úvodní stránku (na kterou získáte přístup po zaplacení), kde se automaticky každý den otevře další část.

Materiály jsou v různých formátech: 

  • dokumenty v Pdf nebo ve Wordu
  • Videa
  • Obrázky
  • Interaktivní online cvičení 

Můžete si je tedy často vytisknout nebo jen uložit do počítače. K některým více praktickým částem dostanete také procvičování.

Nejčastější otázky

Klikněte na tlačítko níže, vyplňte jednoduchý formulář a zaplaťte. To je vše. Na e-mail vám poté přijde potvrzení o platbě a uvítací e-mail s podrobnějšími informacemi.

Maturitní adventní kalendář stojí 600 Kč. To je takových symbolických 25 korun za každý „dárek“. Jeho hodnota je ale mnohem vyšší, protože materiály, které dostanete, jsou výsledkem půlroční práce.

Adventní kalendář si můžete koupit kdykoliv až do konce prosince 2022. Pokud si kalednář koupíte např. 10. prosince, budete mít automaticky otevřených prvních 10 „okýnek“ a dále se vám budou odkrývat den po dni.

Jedná se především o materiály v Pdf formátu, videa a obrázky, ale občas můžete čekat také online cvičení.

Materiály zahrnují všechny tři části maturitní zkoušky: písemná práce, didaktický test a ústní zkouška. Některé materiály se dají využít k více částem.

Máte nějaké další otázky?

Napište mi na anna@annalanguageteacher.cz