Přehrát video

Maturitní adventní kalendář 2021

Příprava na maturitu s adventním kalendářem bude tak příjemná, že si to učení budete opravdu užívat.

Získejte i vy 24 hodnotných materiálů pro efektivní přípravu na maturitu z češtiny.


200 Kč

Prodej už skončil.

Co to vlastně je?

Co je adventní kalendář asi všichni víme. Maturitní adventní kalendář je tedy 24 dárků, které vám pomůžou s efektivní přípravou na maturitu z češtiny. Jedná se o studijní materiály utvořené přesně na míru potřebám maturitní zkoušky. Čeká jich na vás celkem 24, a tak jako u klasického adventního kalendáře i tyto se budou odkrývat postupně den po dni.

Anna Rubešová

 Jsem jazyková lektorka českého jazyka na plný úvazek. Mou specializací jsou studenti středních škol, a také učím cizince česky.

Propaguji takový způsob vzdělávání, který přináší nejen toužené výsledky, ale také radost z učení a schopnost sebevzdělávání.

Co přesně získáte?

Klinutím na tlačítko níže nebo na obrázek vedle se můžete podívat na seznam všech  24 dárků, které na vás čekají. 

Materiály zahrnují všechny tři části zkoušky: didaktický test, ústní zkoušku, písemnou práci. Některé materiály se navíc hodí k více částem.

Jak a v jakém formátu materiály dostanu?

Každý den se vám otevře jedno okénko. Dám vám vědět pokaždé e-mailem, kde najdete odkaz, kde si materiály můžete stáhnout. Nebo se podíváte na úvodní stránku (na kterou získáte přístup po zaplacení), kde se automaticky každý den otevře další část.

Materiály jsou většinou v Pdf formátu. Můžete si je tedy vytisknout nebo jen uložit do počítače. K některým více praktickým částem dostanete také procvičování.

Nejčastější otázky

Klikněte na tlačítko níže, vyplňte jednoduchý formulář, zaplaťte. To je vše. Na e-mail vám poté přijde potvrzení o platbě a uvítací e-mail s podrobnějšími informacemi.

Maturitní adventní kalendář stojí 600 Kč. To je takových symbolických 25 korun za každý “dárek”, kterých je celkem 24. Jeho hodnota je ale mnohem vyšší, protože materiály, které dostanete, jsou výsledkem půlroční práce.

Kalendář bude možné zakoupit do 1.12.2021. Toto je poslední den, kdy můžete produkt koupit.

Jedná se především o materiály v Pdf formátu, ale občas můžete čekat i video.

Materiály zahrnují všechny tři části maturitní zkoušky: písemná práce, didaktický test a ústní zkouška. Některé materiály se dají využít k více částem.

Máte nějaké další otázky?

Napište mi na anna@annalanguageteacher.cz